Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kaczyniec - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

385 000 zł878 m² 438,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka na wzniesieniu niedaleko morza - mieroszyno/ kaczyniec Oferuje do nabycia urokliwą parcela w malowniczej miejscowości mieroszyno/kaczyniec niedaleko morza. Działka jest ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

4 300 000 zł655 m² 6 564,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:819 m²

Nowoczesny budynek hotelarsko-mieszkalny (aparthotel) - Chłapowo k. Władysławowa, 500 m od morza! Na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelarsko-mieszkalny (aparthotel) w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m + piwnica 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ostrowo(Kaczyniec + 5 km)

1 790 000 zł416,67 m² 4 295,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Wyjątkowa posiadłość z domem i budynkiem wczasowym -ostrowo, powiat pucki, woj. pomorskie Na sprzedaż unikatowa nieruchomość zlokalizowana w nadmorskiej miejscowości Ostrów,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 308 m² 149,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy, do sprzedaży dwie działki nr 62/38 i 62/39 o łącznej powierzchni 1308 m2 w miejscowości Domatówko w powiecie puckim, w gminie Puck. Do nieruchomości prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 872 m² 1 709,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa w pasie nadmorskim w miejscowości Dębki. Na działce o powierzchni 1870 m2 aktualnie znajduje się dom o powierzchni ok. 120 m2. Cała nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł20 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 2 ha w Mościch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł104,17 m² 6 230,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gościcino Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 104,17 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Bukowa

Orle(Kaczyniec + 20 km)

659 000 zł101,29 m² 6 506,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesna nieruchomość Premium w zabudowie bliźniaczej - Twoje wymarzone miejsce do życia. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckich domów zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Miotka

Puck(Kaczyniec + 12 km)

2 090 000 zł1 259 m² 1 660,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1259 m2 położona w Pucku, przy ul. Miotka. Gratka dla dewelopera! Jedyna taka działka w Pucku! Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij