Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kaczyniec - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

385 000 zł878 m² 438,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka na wzniesieniu niedaleko morza - mieroszyno/ kaczyniec Oferuje do nabycia urokliwą parcela w malowniczej miejscowości mieroszyno/kaczyniec niedaleko morza. Działka jest ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna uzbrojona, ul. Żwirowa

Mieroszyno(Kaczyniec + 2 km)

149 000 zł3 003 m² 49,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Mieroszyno gmina Puck o powierzchni 3003 m2. Numer ewidencyjny 642/5 obręb Mieroszyno Teren bardzo atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Karwia

Karwia(Kaczyniec + 7 km)

1 720 000 zł8 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem aukcji jest działka nr 22/2 położona w Karwińskich Błotach drugich o powierzchni 8600m, przy zejściu na plaże nr 11. Miejsce na Camping , domki letniskowe , pole golfowe siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ostrowo

Ostrowo(Kaczyniec + 5 km)

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chłapowo

Chłapowo(Kaczyniec + 5 km)

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Alpejska

Perlino(Kaczyniec + 24 km)

159 000 zł1 580 m² 100,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka letniskowa dla marzycieli, wizjonerów i poszukiwaczy harmonii! Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 1580 m2 położona jest w bajkowej.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł314 m² 302,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć wśród zieleni i w.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowe Paprockie Holendry

Nowe Paprockie Holendry(Kaczyniec + 20 km)

109 000 zł3 100 m² 35,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malowniczo położona działka w otoczeniu lasów i pól poleca się na sprzedaż :) Marzysz o wybudowaniu domu w miejscu gdzie czas płynie wolniej, wokół jest cisza i natura.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Brzezie

Brzezie(Kaczyniec + 11 km)

140 000 zł2 019 m² 69,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2019 m , położoną w malowniczej miejscowości Brzezie, gmina Babiak. Działka znajduje się w odległości około 350 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mierzyno

Mierzyno(Kaczyniec + 24 km)

118 000 zł1 313 m² 89,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1313 m2, położone w pięknej okolicy, niedaleko jezior : Salino ok. 3 km, j. Czarne ok. 3,5 km, dąbrze ok. 2,5 km i jeziora Żarnowieckiego ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Porazińskiej

Władysławowo(Kaczyniec + 7 km)

499 000 zł799 m² 624,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka płaska o powierzchni 799 m2 położona w nadmorskim kurorcie we Władysławowie przy ul. Porazińskiej. 2 km od plaży! Teren uzbrojony w prąd, wodę oraz szambo. Gaz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij