Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Kaczyniec – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Pomorzu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

385 000 zł878 m² 438,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka na wzniesieniu niedaleko morza - mieroszyno/ kaczyniec Oferuje do nabycia urokliwą parcela w malowniczej miejscowości mieroszyno/kaczyniec niedaleko morza. Działka jest ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra(Kaczyniec + 5 km)

139 500 zł635 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Malownicza plaża w Ostrowie, to ukryty klejnot na wybrzeżu Bałtyku.! Plaża położona jest między znanymi kurortami Karwią, a Jastrzębią Górą. Oferuje spokój i przestrzeń, które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lubkowo

Lubkowo(Kaczyniec + 15 km)

5 800 000 zł11 602 m² 499,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 11 602 m w Lubkowie z linią brzegową Jeziora Żarnowieckiego lokalizacja Lubkowo to malownicza miejscowość położona w województwie pomorskim, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie, ul. Kasztanowa

Mierzyno(Kaczyniec + 24 km)

255 000 zł3 056 m² 83,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam! Prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Mierzyno g. Gniewino przy ul. Kasztanowej. Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Karwieńskie Błoto Pierwsze(Kaczyniec + 7 km)

137 670 zł1 059 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 4 atrakcyjne działki w Karwieńskich Błotach Pierwszych, o powierzchniach od 1053 m2 do 1065 m2. Działki posiadają wydane decyzje o warunki zabudowy (bezterminowe).

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Brzeźno

Brzeźno(Kaczyniec + 19 km)

599 000 zł10 655 m² 56,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę z możliwością wydania warunków zabudowy pod działalność gospodarczą nr 803/2, obręb geodezyjny Brzeźno o powierzchni 1,0655 ha. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Gniewino

Gniewino(Kaczyniec + 21 km)

490 000 zł111 500 m² 4,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 11,5 ha, położona w miejscowości Mierzyno, gmina Gniewino, powiat wejherowski. Duża powierzchnia daje możliwość wykorzystania terenu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rozewie

Rozewie(Kaczyniec + 5 km)

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Fiołkowa

Domatówko(Kaczyniec + 14 km)

230 000 zł1 277 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka pod zabudowę jednorodzinną 1277 m2 w Domatówku, 20 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Żarnowiec

Żarnowiec(Kaczyniec + 14 km)

350 000 zł1 691 m² 206,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Żarnowiec- to malownicza miejscowość nadmorska położona w gminie Krokowa nad Jeziorem Żarnowieckim. Oddalona ok. 8 km od Morza Bałtyckiego, gdzie znajduje się przepiękna, szeroka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bork

Rekowo Górne(Kaczyniec + 17 km)

602 625 zł1 607 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 550 m do szkoły podstawowej i placu zabaw - płaska działka pod zabudowę usługowo-mieszkaniową - media: woda, prąd, kanalizacja, gaz, światłowód - teren sprzyjający rowerowym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij